نویسنده : ام زی سئو 1400/5/11 1432 0

طراحی کارت ویزیت

شما باید یک کارت ویزیت شیک و حرفه‌ای داشته باشید

طراحی کارت ویزیت

یکی از خدمات ما، طراحی کارت ویزیت برای شماست. ما با دریافت یکسری اطلاعات اولیه و مختصر از نیازمندی‌ها و بیزینس شما، مانند اطلاعات تماس، شعار کاری و مفاهیم اساسی در حوزه کاریتان، طرح کارت ویزیت را برای شما آماده و ارسال می‌کنیم.

روند کار به این صورت است که پس از حصول اتود (پیش‌طرح) اولیه، ما آن را برای شما ارسال می‌کنیم. در صورت تأیید کلیات دیزاین انجام شده توسط شما، ما در جهت تکمیل آن طرح اقدام می‌کنیم تا به طرح نهایی برسیم. چنانچه طرح توسط شما مورد پسند قرار نگرفت، این فرآیند را تا سه مرتبه با اتودهای متفاوت، تکرار می‌کنیم تا به طرح مورد پسند شما برسیم. برای کسب اطلاع بیشتر تماس بگیرید.

طراحی کارت ویزیت

09015581885

کارت ویزیت، یک نشان باوقار از بیزینس شما باید باشد!

مفاهیمی همچون وقار، دسیپلین، اثرگذاری، پرستیژ و امثالهم، گاهی در چیزهای کوچکی مانند کارت ویزیت نهفته است. کارت ویزیت شما، مانند لحن کلام شما در معرفی تجارتتان است. همانطور که لحن کلام، باعث می‌شود تا حد زیادی کلام شما بر دل بنشیند، طرح کارت ویزیت شما نیز تا حد زیادی باعث جلب توجه و نگاه افراد می‌شود.

کارت ویزیت شما، باید با یک اشاره، مخاطب خود را جذب کند. مانند بسیاری دیگر از عناصر و مدیوم‌های گرافیکی که رسالت اصلی‌شان، جلب توجه و انتقال مفهوم است.

انواع کارت ویزیت | قیمت کارت ویزیت 

امروزه با گسترش خدمات چاپ، چاپخانه‌ها توانایی تهیه و تولید انواع مختلفی از محصولات چاپی، بخصوص کارت ویزیت‌ها را دارند. معمولاً جنس کارت ویزیت‌ها است که در تعیین قیمت کارت ویزیت، نقش بسزایی دارد. علاوه بر جنس کارت ویزیت، نوع طرح آن نیز تأثیرگذار است. اینکه طرح شما، چهار رنگ باشد یا چند رنگ و یا سیاه و سفید هم در قیمت مؤثر است.

برای مثال، برخی از رایج‌ترین کارت ویزیت‌ها از نظر جنس عبارتند از:

  • مقوای گلاسه براق
  • مقوای گلاسه مات
  • کاغذ سوسماری
  • کارت ویزیت پی وی سی (PVC)
  • مقوای بافت‌دار

 

طراحی کارت ویزیت
به اشتراک بگزارید

لینک صفحه: https://mzseo.ir/fa/blog/article/20

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید


    هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است
تمامی حقوق برای تکبـیت محفوظ است.