نویسنده : ام زی سئو 1400/5/14 503 0

طراحی برای محرم

انجام طراحی برای ایام محرم، تاسوعا و عاشورا، مناسب برای کلیه هیئت‌های مذهبی

طراحی برای محرم

قابل توجه هیئت‌ها، دسته‌های مذهبی و بانیان خیر، وب سایت ام زی سئو به شما خدمات طراحی مذهبی ویژه ماه محرم و ایام سوگواری سالار شهیدان، ارائه می‌کند. در ایام محرم، بنرهای زیادی توسط هیئت‌ها و مساجد محل سفارش داده و به چاپ می‌رسند. ما تجربیات زیادی در کار با هیئت‌های مختلف شهرهای مذهبی مانند شهر کاشان، داریم.

طرح‌های ویژه ماه محرم، به دلیل اینکه اغلب دارای رنگ سیاه هستند، نکات مخصوص به طراحی خود را دارند زیرا رنگ سیاه، به صورت ترکیبی از چهار کانال رنگی است که باید به دقت کد رنگی تنظیم شود.

سفارش طراحی محرم

0901 558 1885

بنر برای محرم

اگر برای هیئت خود نیاز به طراحی بنر اختصاصی دارید تماسی با ما داشته باشید. طرح‌های بنر داخل مسجد و یا طرح‌هایی که در محیط بیرون نصب می‌شوند را برای شما انجام می‌دهیم. همانطور که می‌دانید، طرح بنرهایی که هر هیئت برای خود در نظر می‌گیرد، تأثیر زیادی در هر چه باشکوه‌تر برگزارشدن مراسم دارد.

ما با ارائه طرح‌های توأم با تایپوگرافی‌ها و سمبل‌های مذهبی، تلاش می‌کنیم که فضای تکیه و مساجد محل خود را به صورت مطلوبی بسازید.

 

طراحی برای محرم
به اشتراک بگزارید

لینک صفحه: https://mzseo.ir/fa/blog/article/26

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید


    هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است

پرسش‌های متداول طراحی برای محرم

طرح سفارشی برای محرم می‌خوام. آیا انجام می‌دهید؟

بله، کافیست اطلاعات لازم را برای طرح شامل ابعاد، توشته‌ها، و تصاویر مد نظر خود (در صورت وجود) برای ما ارسال بفرمائید. ما پس از ارسال پیش طرح برای شما و گرفتن تأیید از شما، کار را تکمیل و نسخه نهایی را ارسال می‌کنیم.

همین امروز/امشب طرح محرم با موضوع تاسوعا و عاشورا برای هیئت محله‌مان می‌خواهم. آیا انجام می‌دهید؟

بله دوست عزیز، ابتدا تماس حاصل فرمائید تا در اولین فرصت ممکن کار طراحی محرم را برای شما انجام دهیم. به دلیل فوریت کار، لطفاً در دسترس (آنکال) باشید تا موارد را یک به یک و به سرعت پیش ببریم.

هزینه طراحی محرم چقدر است؟

ما نیز به سهم خود دوست داریم در امور خیر سهیم باشیم لذا سعی می‌کنیم با قیمتی مناسب کار را برای شما انجام دهیم. اصل شکوه برگزاری مراسم است.

تمامی حقوق برای تکبـیت محفوظ است.