نویسنده : ام زی سئو 1400/2/10 43 0

لوگوی شرکت پارس لجستیک

سیستم‌های قفسه‌بندی پارس لجستیک کاشان

سیستم‌های قفسه‌بندی پارس لجستیک صنعت، پیشرو در ارائه خدمات بهینه‌سازی فضا و نظم‌دهی به محیط می‌باشد. کارگاه‌ها و کارخانجات مختلف، مطمئناً به اهمیت نظم و بهینه‌سازی فضای مورد استفاده در چیدمان لوازم، قطعات و محصولات تولید شده پی برده‌اند. در این میان شرکت قفسه‌بندی پارس لجستیک صنعت با ارائه محصولات تخصصی و تجربه زیاد در این زمینه راهکار مناسبی را برای صاحبان چنین مشاغلی فراهم کرده است.

نیازهای اولیه برای ایده‌پردازی لوگوی پارس لجستیک صنعت چه بوده است؟

این شرکت یکی از مشتریان ام زی سئو در طراحی لوگو برای خود بوده است. ما در هنگام ایده‌پردازی و طراحی آرم پارس لجستیک صنعت با این موارد مواجه بودیم:

- تعداد 13 کاراکتر لاتین که باید پوشش داده می‌شدند

- بیان نظم به صورت مفهومی

- همسویی با رنگ‌بندی سازمانی شرکت

- حفظ استایل صنعتی لوگو

- حفظ سادگی در چیدمان عناصر و طرح کلی

- حفظ خوانایی

شرح و توضیحات لوگو

موارد ذکر شده باعث شدند تا قالب کلی طرح به صورت مستطیل عمودی در نظر گرفته شود که گویای ثبات بوده و بیشترین نزدیکی را به وادی صنعت در میان سایر اشکال گرافیکی دارد. در ادامه به منظور بیان حرکت و خارج کردن طرح از حالت بی‌روحی، نسبت کوچکی از طرح که به صورت نمادین یک تکه تکمیل کننده از پازل کلی است، به صورت چرخیده آورده شده است. این کار گویای جریان و روند نظم‌پذیری است که در ذهن تداعی می‌شود و همسو با رسالت اصلی طرح است.

در ادامه جهت حفظ تعادل طرح، در سمت چپ کار، حرف P لاتین به صورت ضخیم و بزرگ اما به تنهایی آورده شده است و در سمت راست کار سایر حروف با اندازه کوچکتر اما تعداد بیشتر آورده شده‌اند تا دیزاین مربوطه استوار به نظر برسد.

در مورد رنگ‌بندی آرم شرکت پارس لجستیک صنعت نیز لازم به ذکر است که در چارچوب رنگ سازمانی این مجموعه بوده و دست ام زی سئو در انتخاب سایر طیف‌های رنگی محدود بوده است لیکن رنگ‌بندی جاری، منافاتی با قضیه صنعت ندارد.

نمونه کارهای قفسه‌بندی لجستیکی

نمونه کار قفسه‌بندی

نمونه کار قفسه‌بندی

نمونه کار قفسه‌بندی

نمونه کار قفسه‌بندی

نمونه کار قفسه‌بندی

نمونه کار قفسه‌بندی

نمونه کار قفسه‌بندی

لوگوی شرکت پارس لجستیک
به اشتراک بگزارید

لینک صفحه: https://mzseo.ir/fa/blog/article/9

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید


    هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است
تمامی حقوق برای تکبـیت محفوظ است.